/   referrads.com   / Hrvatski

2019-08-17 16:04:31

ARSENAL je ostvario i drugu maksimalnu pobjedu u Premiershipu. Topnici su na Emiratesu svladali Burnley i nakratko zasjeli na prvo mjesto engleskog prvenstva.

Alexandre Lacazette donio je vodstvo londonskoj momčadi u 13. minuti. Dani Ceballos izveo je korner s desne strane, a lopta je stigla do francuskog napadača koji se odlično snašao i u padu pored nekoliko protivničkih igrača iz peterca zabio kroz noge golmanu za vodstvo.

Međutim, prednost Arsenala nije obeshrabrila goste koji su u 43. stigli do izjednačenja. Nakon ubačaja s lijeve strane lopta je u srcu šesnaesterca stigla do Ashleyja Barnesa koji je u primanju izbacio golmana Arsenala i mirno poslao loptu u mrežu za 1:1.

Unai Emery ima ove sezone fantastičnu ofenzivu, a to se pokazalo u 64. minuti kada je Ceballos dodao do Pierre-Emericka Aubameyanga, a on se oslobodio čuvara jedan na jedan i s ruba šesnaesterca pogodio uz prvu stativu za novu važnu pobjedu.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Arsenal je trenutačno prvi sa šest bodova, iako se trebaju odigrati ostale utakmice, posebno ona Cityja i Liverpoola, dok je Burnley šesti u ovom trenutku s tri boda osvojena na startu prvenstva.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?

index.hr
index burnley aubameyang junak nove arsenal https aspx vodstvo pobjedu strane arsenala